Технiчне обслуговування автомобілів


Кожен автомобіль являє собою надзвичайно складний механізм. Якщо з ладу виходить якась ланка, то управляти таким авто стає якщо не складно, то часом і зовсім неможливо.Технічне обслуговування автомобілівв даному випадку можна розцінити і як необхідність, і як профілактичний захід, який збереже автомобіль на ходу.
Технічне обслуговування автомобілів на Оболоні

Автопартнер ТО
Технічне обслуговування автомобілів на Оболоні
У нашій столиці є велика кількість автосервісів, які допоможуть в обслуговуванні. Ви з легкістю можете підготувати авто до неприємних і холодних сезонів, зробити діагностику, відремонтувати його. Перелік робіт зазвичай стандартний, але може також відрізнятися в залежності від автосервісу, які, на жаль, не завжди працюють прозоро. Тому, щоб технічне обслуговування транспортних засобів не вилилося в додаткові витрати, слід підходити до вибору сервісу відповідально.
У нашому автосервісі ви зможете отримати не тільки якісне обслуговування авто, але також зробити це. не витративши зайвих коштів. Багатий вибір послуг, запчастини з гарантією і кваліфікований персонал – це ще не все, чим може похвалитися «АЛКОН-АВТО».

Чому саме «АЛКОН-АВТО»

АЛКОН-АВТО Автопартнер
Чому саме «АЛКОН-АВТО»
Не секрет, що існують «сірі» автосервісі робота в яких не є прозорою. Потрапляючи на обслуговування в таке СТО, клієнт не тільки ризикує втратити гроші на неякісному ремонті, але і купити «ліві» запчастини. Так як Київ це велике європейський місто, то і сервісів таких в ньому не дуже й мало, які виконують технічне обслуговування транспортних засобів. Звичайно, власник сервісу таким візитам лише зрадіє, але не клієнт.
На жаль, візити до таких місць не припиняються, адже кожен автомобіліст в душі хотів би скостити витрати на свого залізного коня. Як свідчить статистика, на жаль, але на недбайливого клієнта доходить тільки на третій-четвертий раз, що його розводять. Особливо, коли все це прикрите маскою професіоналізму.

«АЛКОН-АВТО» це той сервіс, де зроблять технічне обслуговування автомобілів як належить, та не нав’язуватимуть зайві послуги, тут лише дають рекомендації. До того ж, встановлена ​​запчастина з нашого складу володіє гарантією, і крім того, вона зроблена на заводі, де випускаються тільки оригінальні запчастини для автомобілів. Це і є гарантією якості.

Як не втрапити на гачок шахраїв?

Як не втрапити на гачок шахраїв?
Одним з найпоширеніших розводів в автосервісі на технічне обслуговування автомобілів – наряд-лист, в якому є багато зайвого. Так, в мережі відомий випадок, де поскупилися, і недбайливому автомобілісту в послугах «пробили» 176 баночок для фарби. Важливо завжди уважно читати перелік робіт.
У дрібному автосервісі запросто можуть поміняти зламане на надломане, коли замовите технічне обслуговування авто. Хоч це і тавтологія, але суті не міняє – обман, він і в Африці обман. Користуючись моментом, майстри «ремонтують» вашу деталь, і видають її за нову. Причому можуть і відполірувати до блиску. У свою чергу, ваша деталь дістанеться іншому водієві, але, як правило, за кругленьку суму, так як «знайдуть» її терміново.

Порожня діагностика та технічне обслуговування автомобілів також є популярною аферою. Особливо часто це відбувається з новачками, які погано розбираються в автомобілях. Під виглядом діагностики «спеціаліст» щось чаклує, а потім довірливому клієнтові говорять, що підвіска сиплеться, і її потрібно повністю міняти, причому в найкоротші терміни. Але автовласникові пощастило – адже все зроблять по знижці і швидко, тож він спішить замовити технічне обслуговування авто.

В «АЛКОН-АВТО» ви не знайдете нічого з перерахованого вище. Вас чекає чистий і відкритий автосервіс в Києві, з усією необхідною документацією і фіксованими цінами. Ми впевнені, що коли ви приїдете на технічне обслуговування свого автомобіля, після оцінки результату ви будете зацікавлені у подальшій співпраці.

Заміна масла та технічних рідин

Заміна маслаЗаміна масла та технічних рідин
Такі заходи як заміна гальмівних колодок, або, наприклад, заміна повітряного фільтра, а також заміна масла, повинні виконуватися кожне технічне обслуговування. Найчастіше ми звикли звертати увагу на поломки тільки тоді, коли ця неприємна подія вже близько, або трапилося. Але всього цього можна уникнути, якщо стежити за автомобілем, особливо за станом технічних рідин.
Своєчасне оновлення масла, заправка якісним паливом, акуратна їзда – це позбавить від такої проблеми, як заміна паливного фільтра. Хоча його стан важливий не менше, ніж все перераховане вище.
Заміна ГРМ

Заміна ГРМЗаміна ГРМ
Але буває і таке, коли вузол віджив своє і потребує заміни, адже ремонт вже не допоможе. У автосервісі «АЛКОН-АВТО» ви зможете отримати всі необхідні послуги. А такі, як, наприклад, заміна ГРМ, є для наших механіків звичайною справою. При цьому марка автомобіля, як і його модель, не грають ролі. Що вже говорити про таку послугу, як заміна фільтра салону. «АЛКОН-АВТО» – кращий автосервіс зі зручним розташуванням, в який можна дістатися з будь-якої точки Києва.