Ремонт автомобілів

Навряд чи необхідно говорити про те, що ремонт легкових авто і ремонт вантажівок є необхідною умовою для надійної та безпечної експлуатації авто. В наш час, коли автомобіль нарешті став не розкішшю, а засобом пересування, його ремонт став невід’ємною частиною обслуговування, хоч і не зовсім приємною, з причини вартості. На жаль, від цього нікуди не дітися, адже рано чи пізно ремонт легкових авто або вантажівок неминучий. Будь то ремонт глушника, або прокачування гальм.
Автосервіс на Оболоні

Автосервіс на Оболоні
Автосервіс на Оболоні
У нашій з вами столиці за останній десяток років з’явилася величезна кількість СТО різних типів. Одні беруться виключно за ремонт японських автомобілів, наприклад, Тойота і Лексус. Інші ж пропонують обслуговування бусів. А третіх й зовсім цікавить тільки заправка авто кондиціонерів. Щоб не потрапити на небажане обслуговування, слід знати кілька простих ознак хорошого автосервісу.
Так як же знайти хороший автосервіс на Оболоні? В хорошому СТО повинен бути кваліфікований персонал. Напевно, багато хто розцінить цей пункт як основний. Власний склад із запчастинами, а також співпраця з їх виробниками також явний плюс. Універсальність – якщо ремонтують будь-які види транспортних засобів. Великий перелік пропонованих послуг з обслуговування також говорить на користь СТО.
Фахівці вузького профілю серед автомеханіків – значна перевага. Наприклад, якщо механік виконує обслуговування двигунів, то він вже не виконуватиме установку автоскла. Тривалий термін роботи автосервісу і хороші відгуки є останніми основними ознаками хорошого сервісу. В сучасних умовах, серед великої кількості автосервісів фірмі дуже важко заробити ім’я. У «старих» станцій обслуговування воно вже є, і вони їм дорожать.
Якщо СТО по ремонту автомобілів відповідає перерахованим вимогам, можна сміливо довіряти їм свою “ластівку”. «АЛКОН-АВТО» якраз відноситься до розряду саме таких майстерень. Адже всі ознаки не тільки збігаються, але і перевершують висунуті вимоги до майстерень для автомобілів.

Послуги з ремонту легкових авто на Оболоні

АЛКОН-АВТО Автопартнер
Послуги з ремонту легкових авто на Оболоні
«АЛКОН-АВТО» пропонує повний перелік послуг з ремонту «легковиків». Автосервіс виконує всі роботи швидко і якісно, завдяки відмінному персоналу і професійному обладнанню. СТО на Оболоні працює з будь-якими марками легкових автомобілів і їх модифікаціями. Тут ви також зможете отримати найякісніший ремонт автоелектрики в Києві.

Послуги з ремонту вантажівок та мікроавтобусів (Київ)

Послуги з ремонту вантажівок
Послуги з ремонту вантажівок та мікроавтобусів (Київ)
Що стосується обслуговування бусів і вантажівок, то знайти дійсно хороший сервіс для них в Києві це складне завдання. Одним з таких СТО є «АЛКОН-АВТО». У сервісі візьмуться за несправність будь-якого виду, будь то заміна гофри глушника, або рихтування кузова. Як і у випадку з легковими автомобілями, в сервісі працюють з будь-якими марками мікроавтобусів і вантажних автомобілів. В тому числі, присутній автоєлектрик вантажних автомобілів, послугами якого ви можете скористатися.
Діагностика та ремонт ходової частини

Діагностика та ремонт ходової частиниДіагностика та ремонт ходової частини
Стан ходової частини вкрай важливо для будь-якого автомобіля. Оболонь пропонує багатий вибір СТО, а також комплексів послуг, які в них можна знайти. Наприклад, до таких послуг належить популярна діагностика ходової частини. Ми порекомендуємо вам, напевно, вже відомий сервіс – «АЛКОН-АВТО». Відсутність регулярної діагностики і необхідного ремонту позначаться не тільки на гаманці автовласника, але також і на комфортному управлінні, і на безпечному пересуванні.

В «АЛКОН-АВТО» на Оболоні вас чекає професійний огляд ходової і її ремонт. І, звичайно ж, відсутність переплати за запасні частини і обслуговування автомобіля. Все прозоро і чесно. Незалежно від року випуску, типу кузова і габаритів автомобіля, ремонт буде виконаний на високому рівні і в найкоротші терміни. Присутній будь-який вид робіт, такий як заміна сайлентблоків, або ремонт підвіски різних систем.

Обслуговування двигунів

Обслуговування двигунівОбслуговування двигунів
Двигун автомобіля – його серце. Не дивно, що термін його служби визначається не тільки правильною експлуатацією, а й застосовуваними витратними матеріалами. Чим регулярніше відбуватиметься заміна масла в двигуні, тим рідше можуть знадобитися інші і більш витратні заходи, такі як заміна ГРМ, а також інших важливих вузлів. У нашому автосервісі ви зможете отримати якісне обслуговування двигунів будь-яких видів.
Ремонт авто електрики та встановлення додаткового обладнання

Ремонт авто електрикиРемонт авто електрики та встановлення додаткового обладнання
Не у всіх є можливість купувати автомобілі в максимальній комплектації. Часом, до речі, це абсолютно недоцільно, адже набагато дешевше встановити додаткове обладнання в автосервісі, який на цьому спеціалізується. Це дозволить заощадити чималу частину коштів, врятує від переплати. У «АЛКОН-АВТО» на Оболоні ви зможете знайти багатий асортимент обладнання для автомобілів, а також його установку.
Обслуговування автомобільного кондиціонера

Обслуговування автомобільного кондиціонераОбслуговування автомобільного кондиціонера
Кондиціонер має свій ресурс, як і будь-який механізм. Саме тому автосервіс на Оболоні займається його обслуговуванням. У нас ви зможете не тільки відремонтувати його, а й заправити. А якщо кондиціонер потребує тонкої настройки, професіонали в «АЛКОН-АВТО» впораються з цим завданням.
Розвал сходження легкових та вантажних авто

Розвал сходження легкових та вантажних автоРозвал сходження легкових та вантажних авто
Справний сход-розвал є невід’ємною частиною надійної ходової. Завдяки спеціальному обладнанню в нашому автосервісі регулювання розвал-сходження можуть виконати як на легкових, так і на всіх вантажних автомобілях, за однією з найнижчих цін в місті. Фахівці рекомендують робити цю «процедуру» перед кожною зміною сезонів.
Переваги ремонту автомобілів в автосервісі на Оболоні
На відміну від переважної більшості конкурентів «АЛКОН-АВТО» на Оболоні має ряд переваг. 9 з 10 клієнтів після проходження регулярного ТО в наступний раз повертаються саме до нас. Цей вражаючий показник досяжний завдяки кваліфікованим майстрам, а також сучасному обладнанню для діагностики і ремонту автомобілів. Як гарантія – термін роботи автосервісу, який скоро перевищить позначку в 15 років.