Нашi переваги

Серед великої кількості автосервісів в Києві, незважаючи на високій рівень конкуренції, більшість автолюбителів повертаються на повторне обслуговування саме в «АЛКОН-АВТО». Вони обирають наш автосервіс, тому що він володіє величезними плюсами в порівнянні з різними майстернями по обслуговуванню і ремонту транспортних засобів.
Програма автосервісу для корпоративних клієнтів

Автосервіс на Оболоні
Програма автосервісу для корпоративних клієнтів
Далеко не кожен автосервіс візьметься за обслуговування автопарків. Автосервіс «АЛКОН-АВТО» пропонує співпрацю будь-яким клієнтам, які мають в своєму розпорядженні хоча б кілька автомобілів, в тому числі для підприємств. Щоб стати нашим клієнтом, досить одного дзвінка менеджеру. Гарантією тісної співпраці виступає повний перелік робіт з обслуговування і ремонту. За результатами обслуговування надається вся необхідна юридична, а також бухгалтерська документація для обліку.

СТО для приватних клієнтів

Послуги з ремонту вантажівок
СТО для приватних клієнтів
Для постійних клієнтів СТО на Оболоні також передбачається особливе ставлення. Стати на ремонт або приїхати на діагностику ви зможете в будь-який зручний для вас час, а також без будь-яких черг. До вашого автомобіля буде прикріплений особистий менеджер, який буде не тільки контролювати виконувані роботи, а й вести для вас облік, подібно сімейному лікарю. На всі встановлені запасні частини видається гарантія.
Переваги «АЛКОН-АВТО»

АЛКОН-АВТО Автопартнер
Переваги «АЛКОН-АВТО»

Автосервіс «АЛКОН-АВТО», який розташований в місті Київ, вже вибрали для себе багато сотень клієнтів:

  • Завдяки зручному розташуванню, до автосервісу легко дістатися в будь-який час дня.
  • Прозоре ціноутворення є найкращим доказом чесності співробітників «АЛКОН-АВТО».
  • У нашому автосервісі ви можете отримати ремонт для автомобіля будь-якої марки і будь-якого типу кузова. Причому незалежно від його року випуску.
  • У нас обслуговуються будь-які мікроавтобуси і вантажні автомобілі.
Численні відгуки клієнтів ще раз підтверджують той факт, що одна з основних цілей автосервісу – неодноразова співпрацю. Професійні механіки зможуть відповісти на будь-які запитання, дати необхідну консультацію з будь-якого аспекту обслуговування конкретної марки автомобіля. У нашому автосервісі вам ніхто не стане нав’язувати додаткові і непотрібні послуги. Весь хід робіт контролюєте тільки ви, і тільки ви приймаєте рішення, враховуючи професійні поради майстрів.