Дiагностика автомобілів

Комплексна діагностика авто є невід’ємною частиною експлуатації транспортного засобу. Цей комплекс заходів існує з того моменту, як з’явилися перші майстерні з ремонту автомобілів. І з тих пір ця послуга стала не тільки регламентованою, а й необхідною. А за популярністю вона порівнянна з шиномонтажними роботами, без яких не обійдеться будь-який поважаючий себе водій.
Перевірка машини перед придбанням

Автопартнер ТО
Перевірка машини перед придбанням
Мало хто з нас хотів би придбати розвалюху, яка виглядає цілком стерпно, а на ділі її начинку можна здати на металобрухт. Перевірка авто перед покупкою необхідна в будь-якому випадку, незалежно від того чи продаєте ви, або купуєте машину. У разі продажу, ваш покупець залишиться задоволений сумлінним ставленням. А якщо ви купуєте машину, то завжди є шанс придбати транспортний  з величезною купою дефектів.

Фахівці рекомендують звертатися в «прозорі» автосервіси для передпродажної діагностики. Простіше кажучи, в такі місця, які не зацікавлені в угоді. Звичайно ж, це не відноситься до клубних сервісів, а також «гаражів». Повною їх протилежністю є «АЛКОН-АВТО», який здійснює велику кількість послуг, в тому числі такі як діагностика авто на стенді, або, наприклад, передпродажне ТО.

Комп’ютерна діагностика автомобіля

АЛКОН-АВТО Автопартнер
Комп’ютерна діагностика автомобіля
Комп’ютерна діагностика є наймолодшим способом огляду, до того ж найефективнішим і дорогим. Недолік такого способу огляду ТЗ тільки в тому, що його вартість значно вище, ніж комплексна діагностика авто, або будь-якого іншого виду ТО. До того ж, виконати її в домашніх умовах просто неможливо, так як для цього потрібне спеціальне обладнання, навички та відповідне програмне забезпечення. Це раніше, батько, або дід, за допомогою монтування і пари ключів могли обійтися у власному гаражі. Зараз справи йдуть трохи інакше.

Без комп’ютерної діагностики не може обійтися жоден сучасний автомобіль, так як в його конструкції присутня величезна кількість електронних систем. Фахівці рекомендують робити цей вид діагностики під час кожного ТО, не рідше. Так стежити за станом вашого автомобіля можна набагато ефективніше. А також можна своєчасно виявити збої в системах і вжити відповідних заходів. Адже краще прийняти ці заходи раніше, ніж вийде з ладу який-небудь дорогий механізм.

Діагностика електрообладнання

АЛКОН-АВТО Автопартнер
Діагностика електрообладнання
Будь-який елемент в електрообладнанні авто відіграє колосальну роль. Все, починаючи з роботи двигуна, і закінчуючи освітленням дорожнього простору, відбивається як на комфорті водіння, так і на безпечному пересуванні. Тому так необхідна комплексна діагностика авто. Наприклад, електроніка в японських позашляховиках відповідає за роботу унікальних систем підвіски, а експлуатація автомобіля з несправними «двірниками» і зовсім заборонена правилами дорожнього руху.

Якщо не стежити за електроустаткуванням, все це може перетворитися в зайві витрати, так як ціна на послуги автоелектриків є чималою, через погодинну оплату. Звичайно, з перегоріли лампами в фарах інколи можна впоратися самостійно, і немає ніякої потреби їхати в автосервіс та замовляти комплексну діагностику авто. Але бувають і дуже серйозні несправності. Банально, коли не працює генератор, або не подається струм в важливий механізм. Проходження діагностики автомобільного електрообладнання має місце бути, як і регулярна заміна масел, а також підкачування шин.

Перевірка ходової частини авто (Київ)

Перевірка ходовоїПеревірка ходової частини авто (Київ)
Ходова частина автомобіля є тим місцем, на яке припадає постійне навантаження, незалежно від того, працює автомобіль, рухається, або просто стоїть. Діагностика ходової частини – комплекс заходів, який обов’язковий після певного пробігу. У неї входить огляд підвіски, гальмівної системи, а також трансмісії.
І якщо з трансмісією все зрозуміло, зі справною підвіскою можна комфортно кататися, то з гальмами і зовсім все суворо. Від справності гальмівної системи часом залежить життя водія і пасажирів, а також і інших учасників руху, наприклад, пішоходів. Будь-який поважаючий себе водій ретельно стежить за працездатністю ходової та вчасно робить перевірку ходової частини авто, адже небажані і можливі наслідки нікому не потрібні. «АЛКОН-АВТО» пропонує весь список послуг з
діагностики ходової частини автомобіля, а також її ремонту.
Послуги з діагностики авто у Києві

ДіагностикаПослуги з діагностики авто у Києві
Київ пропонує величезну кількість сервісів, в яких виконується діагностика авто. Вибирати послуги слід дуже ретельно, так як є шанс потрапити на нечесне обслуговування. Наприклад, пропонуючи перевірку по 20 пунктам, які включають в себе всі системи автомобіля, обслуговування автомобільного кондиціонера та інше, водій отримує від сили половину. Автопартнер на Оболоні – ідеальний варіант, в якому працюють професіонали, і де ви не заплатите зайвої гривні.
Переваги діагностики автомобілів в автосервісі на Оболоні

ПеревагиПереваги діагностики автомобілів в автосервісі на Оболоні
Автосервіс на Оболоні пропонує справжню кваліфіковану допомогу в питаннях діагностики автомобілів та їх ремонту. Ціна, за якою виконується діагностика авто є справедливою, і не зможе шокувати. У нашому автосервісі ви зможете отримати повний комплекс, до якого входять такі послуги з діагностики авто у Києві:

  • діагностика двигуна;
  • перевірка лакофарбового покриття кузова;
  • перевірка машини перед придбанням;
  • діагностика електрообладнання;
  • перевірка ходової частини авто;
  • ГБО;
  • розвал-сходження;
  • вихлопної системи;
  • огляд бензинових і газових форсунок;
  • комп’ютерна діагностика автомобіля.

Завдяки наявності професійного і сучасного обладнання, а також кваліфікованим майстрам, ремонт і діагностика виконуються на високому рівні. Зручне розташування автосервісу також грає свою роль. Ви з легкістю можете до нього дістатися практично з будь-якої точки міста. Навіть якщо вам доведеться їхати в години-пік.

Великий склад запчастин, а також співпраця з їх виробниками, відсунуть наступний візит в автосервіс на багато кілометрів вперед. «АЛКОН-АВТО» на Оболоні постійно проводить знижки та акції на певні послуги і товари. Ці переваги вже встигли оцінити багато водіїв абсолютно будь-яких транспортних засобів, які стали нашими постійними клієнтами.