Послуги

Послуги з ремонту легкових авто на Оболоні

Автопартнер легковики
Послуги з ремонту легкових авто на Оболоні
«АЛКОН-АВТО» пропонує повний перелік послуг з ремонту «легковиків». Автосервіс виконує всі роботи швидко і якісно, завдяки відмінному персоналу і професійному обладнанню. СТО на Оболоні працює з будь-якими марками легкових автомобілів і їх модифікаціями. Тут ви також зможете отримати найякісніший ремонт автоелектрики в Києві.

Послуги з ремонту вантажівок та мікроавтобусів (Київ)

Автопартнер вантажiвки
Послуги з ремонту вантажівок та мікроавтобусів (Київ)
Що стосується обслуговування бусів і вантажівок, то знайти дійсно хороший сервіс для них в Києві це складне завдання. Одним з таких СТО є «АЛКОН-АВТО». У сервісі візьмуться за несправність будь-якого виду, будь то заміна гофри глушника, або рихтування кузова. Як і у випадку з легковими автомобілями, в сервісі працюють з будь-якими марками мікроавтобусів і вантажних автомобілів, в тому числі “Газель”. Більш детальніше Також на автосервисі, присутній автоєлектрик вантажних автомобілів, послугами якого ви можете скористатися.

Діагностика та ремонт ходової частини

Автопартнер ходова
Діагностика та ремонт ходової частини
Стан ходової частини вкрай важливо для будь-якого автомобіля. Оболонь пропонує багатий вибір СТО, а також комплексів послуг, які в них можна знайти. Наприклад, до таких послуг належить популярна діагностика ходової частини. Ми порекомендуємо вам, напевно, вже відомий сервіс – «АЛКОН-АВТО». Відсутність регулярної діагностики і необхідного ремонту позначаться не тільки на гаманці автовласника, але також і на комфортному управлінні, і на безпечному пересуванні.
В «АЛКОН-АВТО» на Оболоні вас чекає професійний огляд ходової і її ремонт. І, звичайно ж, відсутність переплати за запасні частини і обслуговування автомобіля. Все прозоро і чесно. Незалежно від року випуску, типу кузова і габаритів автомобіля, ремонт буде виконаний на високому рівні і в найкоротші терміни. Присутній будь-який вид робіт, такий як заміна сайлентблоків, або ремонт підвіски різних систем.

Обслуговування двигунів

Автопартнер ходоваОбслуговування двигунів
Двигун автомобіля – його серце. Не дивно, що термін його служби визначається не тільки правильною експлуатацією, а й застосовуваними витратними матеріалами. Чим регулярніше відбуватиметься заміна масла в двигуні, тим рідше можуть знадобитися інші і більш витратні заходи, такі як заміна ГРМ, а також інших важливих вузлів. У нашому автосервісі ви зможете отримати якісне обслуговування двигунів будь-яких видів.

Ремонт автоелектрики та встановлення додатково обладнання

Автопартнер ходоваРемонт автоелектрики та встановлення додатково обладнання
Не у всіх є можливість купувати автомобілі в максимальній комплектації. Часом, до речі, це абсолютно недоцільно, адже набагато дешевше встановити додаткове обладнання в автосервісі, який на цьому спеціалізується. Це дозволить заощадити чималу частину коштів, врятує від переплати. У «АЛКОН-АВТО» на Оболоні ви зможете знайти багатий асортимент обладнання для автомобілів, а також його установку.

Обслуговування автомобільного кондиціонера

Автопартнер ходоваОбслуговування автомобільного кондиціонера
Кондиціонер має свій ресурс, як і будь-який механізм. Саме тому автосервіс на Оболоні займається його обслуговуванням. У нас ви зможете не тільки відремонтувати його, а й заправити. А якщо кондиціонер потребує тонкої настройки, професіонали в «АЛКОН-АВТО» впораються з цим завданням.

Розвал сходження легкових та вантажних авто

Автопартнер ходоваРозвал сходження легкових та вантажних авто
Справний сход-розвал є невід’ємною частиною справної ходової. Завдяки спеціальному обладнанню в нашому автосервісі проблемою розвал-сходження можуть займатися як на легкових, так і на всіх вантажних автомобілях, за однією з найнижчих цін в місті. Фахівці рекомендують робити цю «процедуру» перед кожною зміною сезонів.

Ремонт глушників автомобілів

Автопартнер ходоваРемонт глушників легкових та вантажних авто
Своєчасний ремонт вихлопної системи це важливий момент технічного обслуговування автомобілів, який не тільки заощадить гроші на заміну дорогих елементів, але і збереже ваше здоров’я.

Ремонт бамперів

Автопартнер ремонт бамперівРемонт бамперів
Якщо вам потрібен професійний ремонт пластикових бамперів і інших деталей в Києві недорого – кращі пропозиції ви знайдете, відвідавши наш автосервіс.

Ремонт супортів

Автопартнер ремонт супортівРемонт супортів
Маючи солідний досвід з ремонту та обслуговування автомобілів, компанія Автоцентр на Оболоні виконує діагностику та ремонт супортів усіх видів автомобілів.

Переваги ремонту автомобілів в автосервісі на Оболоні

Автопартнер ходоваПереваги ремонту автомобілів в автосервісі на Оболоні
На відміну від переважної більшості конкурентів «АЛКОН-АВТО» на Оболоні має ряд переваг. 9 з 10 клієнтів після проходження регулярного ТО в наступний раз повертаються саме до нас. Цей вражаючий показник досяжний завдяки кваліфікованим майстрам, а також сучасному обладнанню для діагностики і ремонту автомобілів. Як гарантія – термін роботи автосервісу, який скоро перевищить позначку в 20 років.